Matt Dickinson - Smrtící chaos

14:56:00

Co se stane, když motýl mávne křídly? Ale nic přece. Co by se mělo stát? Všechno, jeden pohyb může změnit úplně všechno.

Taky patříte mezi ten typ lidí, kteří se dokáží deset minut rozhodovat, co si vyberou k pití? Možná dobře děláte. Jedno rozhodnutí totiž může ovlivnit celý váš život. A nejen váš život, může klidně zasáhnout člověka na druhém konci světa. Nevěříte? Tak si přečtěte tuto knihu.

Jak spolu mohou zdánlivě souviset příběhy lidí z několika různých kontinentů? Více než si myslíte. V knize se prolínají příběhy několika lidí. Kuni se snaží pokořit nejvyšší horu na světě. Dva kamarádi, Jamie a Will, se ulejou ze školy, vezmou otci zbraň a vydají se na lov. Sheltona nezajímá nic jiného, než pomsta. Bakili, chudý africký chlapec je napaden hladovými paviány, když se snaží pohlídat pole s posledními kukuřičnými klasy. Poznáte i mnoho dalších, ale jejich příběhy už vám prozrazovat nebudu. Kdo pře
žije? A kdo zemře? To už si přečtěte sami. Jisté ale je, že se nebudete nudit.

Co se týče hodnocení, knize bych za příběh, nápad a originalitu dala s přehledem čtyři hvězdy. Vadilo mi ale, že jednotlivé příběhy nebyly úplně ukončeny a místy jsem se v ději ztrácela. Proto hodnotím třemi hvězdičkami. Určitě ale za přečtení stojí.

You Might Also Like

0 komentářů

Předem děkuji za každý váš postřeh nebo názor!

Oblíbené články

Moje knihovna

Flickr Images

Právě čtu